Studio NET s.r.o. ... Live-cam & Live-Chat STUDIO

 • úvod
 • hledáme
 • nabízíme
 • galerie
  poboček
 • registrace
  modelů
 • kontakty
 • faq
  časté dotazy
 • Co je livechat ?


  Co je livechat?

   

  Každá z nás si může vybrat. Já jsem si namísto stání za barem, ukrutných bolestí nohou a zad i otravných opilců vybrala raději livechat. A nyní jsem konečně šťastná.“ – Žaneta (23 let) z Příbrami

   

  Co bude náplní mé práce?

   

  Livechat je jednoduše řečeno zábavnou formou komunikace po internetu s lehce erotickým nádechem. Hned na začátku tě uklidníme – nejde o žádné porno! V livechatu jde o velice diskrétní práci, kde záleží jen na tobě, kolik si touto zábavnou formou vyděláš peněz. Záleží totiž jen na tobě, jak dlouho a jakým způsobem dokážeš při livechatu klienty bavit.

   

  Jakým způsobem klienty zabavíš a upoutáš, to je jen a pouze na tobě – livechat ti nabízí spoustu možností. Navíc vysílat můžeš začít kdykoli se ti zachce – jak z domova, tak ze studia, které je pro livechat otevřené 24 hodin denně. Lidé, kteří si rádi popovídají, jsou tu ve dne v noci. Tomu se říká absolutní svoboda, když máš vše plně ve svých rukou.

   

  Jaký je livechat?

   

  • Livechat je zábavný.

  • Livechat je hravý.

  • Livechat je úžasně výdělečný.

  • Livechat je diskrétní.

  • Livechat je vyhledávaný.

   

  Pokud se ti vše kolem videochatu líbí, pak tě jistě zajímá, co přesněji bude tvou prací, je to tak? Nikdy nikomu nenalháváme, že „to bude pouze na internetu v zahraničí“ apod. Za všech okolností jednáme upřímně a na rovinu.

   

  Práce není,“ říkají pouze ti, kteří neznají možnosti internetu a livechat

   

  Livechat je prostě chat, u kterého se témata točí výhradně kolem erotiky – s klienty jak po České republice, tak i z Austrálie, Ameriky i celého světa. Tvým úkolem je zaujmout a upoutat jejich pozornost. Povídat si s nimi na lechtivá témata, o kterých se „nemluví“. O to víc mají lidé chuť se o nich bavit – proto je tu livechat. Je jen na tobě, na jak dlouho upoutáš pozornost chatujících, čím déle ji udržíš, tím vyšší bude tvá výsledná odměna. Kde není zábava, tam chybí livechat.

   

  Livechat – vydělávej si jako manažeři!

   

  A teď počítej s námi… Dokážeš si představit, že bys měsíčně měla o 10 000 Kč víc než máš teď? Anebo že bys měla dokonce o 20 000 Kč víc? Věděla bys, co s těmi penězi každý měsíc udělat? My jsme si jisti, že určitě by se něco našlo. Dovol livechatu, aby ti k tomu dopomohl.

   

  Úspěch nikdy nepřijde sám od sebe, někdy je třeba udělat něco, na co ostatní nemají…“

   

  Víš o tom, že průměrný plat na hodinu je v České republice necelých 120 Kč? Ano, to je úplně běžný stav. Lidé dřou jako šílení, od rána do večera, a život mezitím zatraceně rychle utíká. Kolik ti vydělá livechat? 120 Kč vydělávají na livechatu úplné začátečnice. Za nějaký ten měsíc si dívky vydělávají hned dvojnásobek – 240 Kč za hodinu. To však stále ještě není strop!

   

  Víš, kolik vydělávají manažeři po 5 letech v těch největších firmách? Zhruba 350 Kč za hodinu. Co když ti řekneme, že livechat ti může přinést i více než manažerům? Ano, nejšikovnější díky dokážou na livechatu vydělávat i více než 350 Kč za hodinu! Teď si spočítej, kolik hodin musíš za měsíc napracovat, abys měl výplatu, po které prahneš. Díky livechatu není nic nereálné, není to žádná pohádka.

   

  Zajímá tě ještě něco, co tu nemáme? Určitě se nás zeptej!
  kontaktujte nás.

  Příhlášení modelů

  Zapomněli jste heslo?

  Galerie, náhodný obrázek

  PobočkaStudio Teplice

  Kontakt

  Studio NET s.r.o.
  Kollárova 8
  Teplice, 415 01

  Telefon   +420 608 641 543

  Vedení:   info@studionet.cz
  Technik: technik@studionet.cz

  skype vedení:
  studionetsro MĹŻj status

  skype technik:
  studionetsro.technik MĹŻj status
  Kontaktní formulář