Studio NET s.r.o. ... Live-cam & Live-Chat STUDIO

 • úvod
 • hledáme
 • nabízíme
 • galerie
  poboček
 • registrace
  modelů
 • kontakty
 • faq
  časté dotazy
 • HledámeTisk

  Pro livechat hledáme právě tebe!

   

  Vždy jsem snila o práci z domova a chtěla jsem se touto prací bavit. Naštěstí jsem se od kámošky dozvěděla o livechatu a splnilo se mi to. Zasloužím si to po těch letech hledání.“ – Hanka (28 let) z Prahy

   

  Nejenže se budeš bavit, nadstandardně naplníš svou peněženku a získáš nové přátele po celém světě – můžeš si vydělat i extra peníze navíc. Jak? Když doporučíš livechat některé z kamarádek a ta s námi začne spolupracovat. I když ty sama zrovna nepracuješ, vyděláš si extra kačky navíc.

   

  A každá z nás má kolem sebe minimálně několik kamarádek a známých, které stále ne a ne najít práci. Je fakt, že dnes je to často opravdu těžké. Navíc zvlášť pro dívky. Proto je tu livechat, díky livechatu totiž vyděláte obě, navíc i tvá kámoška získá zajímavou práci v mladém a příjemném kolektivu za super peníze! Za práci, která se dá jen těžko označovat prací...

   

  Pro livechat se hodí dívky, které mají:

  • chuť pracovat a žít naplno

  • zálusk zkusit něco nového

  • touhu navázat nová přátelství

  • základní znalost angličtiny a němčiny

  • příjemný vzhled a chuť povídat si

  A další bonusy dík livechatu

   

  Navíc na tebe čekají i další slevy a výhody, jako je například super solárko přímo v našem studiu. To však zdaleka není vše. Chceš znát i další bonusy, které náš livechat přináší? Pro ty nejlepší jsou navíc zdarma připraveny kupříkladu relaxační víkendové wellness pobyty!

   

  Šikovné dívky si díky livechatu vydělají i 40 000 Kč za měsíc!

   

  A jaké podmínky musím splňovat, abych mohla na livechat?“ jistě si nyní říkáš i ty. Základem pro livechat je, abys měla chuť se bavit, vydělávat super peníze a bylo ti víc než 18 let. Jestli to vše splňuješ, nezávazně se registruj jako modelka a my tě budeme kontaktovat.

   

  Více z historie livechatu

   

  Chatování zná prakticky každý, kdo používá internet. Jak se v průběhu let internet rozvíjel a zrychloval, mohl každý z nás začít naplno využívat jeho potenciál – samozřejmě i k vydělávání peněz. Je však smutnou pravdou, že my zde v Čechách jsme toho však moc nevyužili a nevyužíváme – u nás je internet určen především pro zábavu. Můžeme to však přeměnit v naši výhodu, anebo ne? Proč internetu nevyužít a nevydělávat peníze z domova? Může to dělat každá z nás!

   

  Vždyť dnes již běžně při chatování používáme webkameru a chatováním se bavíme každý den. A někdy nám zábavný chat s kamarády zabere i hodiny. Znáš to také? Určitě jo. A livechat je proto o zábavě – budeš prostě dělat, co tě baví a zároveň si budeš parádně vydělávat – klidně i 300 Kč a více za hodinu!

   

  Ozvi se a my ti řekneme, kolik si u nás dívky měsíčně vydělají. Férově a slušně. Jsou to dívky jako ty!

   

  A právě livechat tedy videohovory jsou tím nejlepším pro rozhovor klidně přes celý svět. Nic jiného nedokáže tak věrně a rychle nahradit živý kontakt s osobou i na druhém konci světa jako právě videohovor. Livechat to snadno dokáže, livechat tě spojí s kýmkoli na světě.

   

  S livechatem jsme dosáhli úžasného cíle!

   

  Věnujeme se livechatu už více než 10 let, proto můžeme z vlastní zkušenosti říci, že to funguje skvěle. Což potvrzují i dívky, které díky našemu působení vysílají. Popravdě se musíme přiznat, že díky livechatu jsme dosáhli jednoho z našich velkých cílů – dívky, které se u nás živí livechatem, konečně zbožňují svou práci! Některé díky mají poprvé v životě to štěstí, že našly práci, která je činí šťastnými. Mají tak chuť pracovat a těší se do práce.

   

  Díky livechatu budeš pracovat doma

   

  Ano, čteš správě – díky livechatu můžeš konečně pracovat z domova nebo z našeho profesionálního a speciálně uzpůsobeného studia, kde nalezneš vše potřebné. Především klid a soukromí. A pokud máš v hlavě stále ještě nějaké otazníky a máš zájem se na něco zeptat, zeptej se nás na cokoli. Opravdu na cokoli. Velice rádi ti odpovíme, ozvi se nám emailem na adrese nabor@studionet.cz

  Příhlášení modelů

  Zapomněli jste heslo?

  Galerie, náhodný obrázek

  PobočkaStudio Teplice

  Kontakt

  Studio NET s.r.o.
  Kollárova 8
  Teplice, 415 01

  Telefon   +420 608 641 543

  Vedení:   info@studionet.cz
  Technik: technik@studionet.cz

  skype vedení:
  studionetsro MĹŻj status

  skype technik:
  studionetsro.technik MĹŻj status
  Kontaktní formulář